Dobrý den,

úspěšná a dynamická realitní kancelář PLATINUM REAL stále expanduje!

Možná hledáme právě Vás!

Aktuální volné pozice:

Realitní makléř/-ka

Aktuálně doplňujeme tým makléřů, hledáme schopného a energického kandidáta na pozici realitního makléře do oddělení - oddělení prodeje bytů, oddělení prodeje rodinných domů, oddělení prodeje pozemků, oddělení pronájmů.

Požadujeme:

  • výborné komunikační dovednosti,
  • minimálně SŠ vzdělání (vhodné i pro čerstvé absolventy),
  • obchodní talent,
  • cílevědomost,
  • příjemné vystupování a vzhled,
  • časovou flexibilitu,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • výhodou je praxe v realitní branži.

Nabízíme:

  • perspektivní práci v oblasti obchodu s nemovitostmi,
  • moderní a reprezentativní pracovní prostředí,
  • přátelský a dynamický kolektiv,
  • nadstandardní finanční ohodnocení, včetně motivačního programu,
  • průběžná školení a další profesní vzdělávání,
  • nástup možný ihned.

Pracovní náplň:

  • vyhledávání obchodních příležitostí,
  • vedení obchodních případů,
  • práce s databází,
  • příprava podkladů pro jednání,
  • vyhledávání nemovitosti na klíč dle přání klientů,
  • nabídka nemovitostí potenciálním klientům,
  • monitoring trhu.

V případě zájmu o nabízenou pozici nás prosím neváhejte kontaktovat.

e-mail: kariera@platinumreal.cz, tel.: +420 777 687 055.

Těšíme se na spolupráci!

Brigáda – distribuce marketingových letáků:

Požadujeme:

  • spolehlivost,
  • pečlivost,

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení – odměny od 100,-Kč na hodinu,
  • flexibilní pracovní dobu, individuálně dle dohody,